Read Boska matryca by Gregg Braden Free Online


Ebook Boska matryca by Gregg Braden read! Book Title: Boska matryca
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 6.11 MB
City - Country: No data
Loaded: 1826 times
Reader ratings: 7.7
The author of the book: Gregg Braden
Edition: Studio Astropsychologii
Date of issue: 2009
ISBN: No data

Read full description of the books:Krótki opis każdej części książki Boska matryca pomoże w poruszaniu się po materiale i znalezieniu najpotrzebniejszych informacji, od ważnych odniesień po głęboką inspirację.
Część Pierwsza, Odkrywanie Boskiej Matrycy: Tajemnica, która łączy wszystko, bada wciąż istniejące ludzkie poczucie, iż jesteśmy zjednoczeni poprzez pole energii, które wszystko łączy. W Rozdziale opisuję pojedyncze doświadczenie które cofnęło naukowców na ponad 100 lat w poszukiwaniach jednolitego pola. To w tej sekcji dzielę się również XX-wiecznymi badaniami, które doprowadziły do postępów w fizyce kwantowej, zmuszając naukowców do powtórzenia oryginalnego eksperymentu, który mówił, iż wszystko jest oddzielone. Zawierają się tu trzy reprezentatywne doświadczenia, pokazujące ostatnie naukowe dokumentacje uprzednio nierozpoznanego pola energii. Te odkrycia demonstrują w skrócie, że

1. Ludzkie DNA ma bezpośredni wpływ na substancję, z której nasz świat jest zrobiony.
2. Ludzka emocja ma bezpośredni wpływ na DNA, które ma wpływ na substancję, z której nasz świat jest zrobiony.
3. Relacja między emocjami a DNA przekracza granice czasu i przestrzeni. Niezależnie od odległości efekty są takie same.

Na końcu Części Pierwszej może zaistnieć mała wątpliwość co do istnienia Matrycy. Czy opisujemy ją z duchowej, czy naukowej perspektywy, jest oczywiste, iż coś tam jest - pole energii łączące wszystko, co robimy, podobnie jak wszystko, czym jesteśmy i czego doświadczamy. A wiec logiczne pytania to: „Co uczynimy z tą informacją?" i „Jak używamy Boskiej Matrycy w naszym życiu?".

Część Druga, Pomost pomiędzy wyobraźnią a rzeczywistością: Jak działa Boska Matryca, bada, co oznacza życie we wszechświecie, gdzie nie dość, iż wszystko jest połączone alokalnie, jest również połączone holograficznie. Subtelna moc tych trzech reguł jest, być może, jednym z największych odkryć fizyki XX wieku - i pozostaje jednocześnie prawdopodobnie najmniej zrozumiana i najbardziej zlekceważona. Część druga jest w zamierzony sposób nietechniczna i pomyślana tak, aby być użytecznym przewodnikiem po tajemnicy doświadczeń, które dzielimy wszyscy, choć rzadko rozpoznajemy ich pełne dla nas przesłanie.
Kiedy patrzymy na nasze życie z punktu widzenia, w którym wszystko jest wszędzie w każdej chwili, implikacje są tak rozlegle, iż dla wielu trudne do uchwycenia. Właśnie z powodu naszego uniwersalnego połączenia posiadamy moc wspierania innych, dzielenia i uczestniczenia w radościach życia i jego tragediach wszędzie, w każdej chwili. Jaki użytek czynimy z takiej mocy?
Odpowiedź zaczyna się wraz z naszym zrozumieniem, iż nie istnieje naprawdę „tu" i „tam" czy też „wtedy" i „teraz". Z perspektywy życia jako uniwersalnie połączonego hologramu, tutaj jest już tam, a potem zawsze jest teraz. Starożytne tradycje duchowe przypominaj ą nam, iż w każdym momencie każdego dnia dokonujemy wyborów afirmujących lub negujących nasze życie. W każdej sekundzie wybieramy odżywianie się w sposób wspierający lub niszczący nasze życie; wykonywanie głębokich i afirmujących życie oddechów lub płytkich, negujących życie; a także myślenie i mówienie o innych ludziach w sposób honorujący ich lub uwłaczający im.
Poprzez moc naszej wszechobecnej, holograficznej świadomości, każdy z tych, zdawałoby się, niewiele znaczących wyborów ma konsekwencje, które rozciągają się poza miejsca i chwile naszego życia. Nasze indywidualne wybory łączą się, stając się naszą kolektywną rzeczywistością - tym, co czyni te odkrycia zarówno ekscytującymi, jak i niepokojącymi. Poprzez zrozumienie tego widzimy:

Dlaczego nasze dobre życzenia, myśli i modlitwy znajdują się już w miejscu swego przeznaczenia.
Że nie jesteśmy ograniczeni przez nasze ciało i „prawa" fizyki.
W jaki sposób wspieramy naszych ukochanych wszędzie, od pola bitwy po salę konferencyjną — nawet nie wychodząc z domu.
Że mamy potencjał natychmiastowego uzdrawiania.
Że jest możliwe widzenie poprzez czas i przestrzeń, nawet bez otwierania oczu.

Część Trzecia, Przekazy Boskiej Matrycy: Życie, miłości uzdrowienie w kwantowej świadomości, zgłębia bezpośrednio praktyczne aspekty tego, co oznacza życie w jednolitym polu energii, wraz z tym, jaki ma wpływ na wydarzenia naszego życia. Z przykładami synchroniczności oraz zbiegów okoliczności, potężnymi aktami zamierzonego uzdrawiania i tym, co nasze najintymniejsze związki nam ukazują, ta część służy jako szablon do rozpoznania, co zbliżone doświadczenia mogą znaczyć w naszym życiu.
Przytaczając historie prawdziwych przypadków, dzielę się siłą, ironią i jasnością tego, jak pozornie niewiele znaczące wydarzenia w naszym życiu są w istocie „nami samymi", ujawniając nasze najprawdziwsze i najgłębsze przeświadczenia. Wśród przykładów opisujących ten związek przytaczam historię przypadku, w którym nasze zwierzęta pokazują nam swoim ciałem stan fizyczny, dotąd niezauważony i rozwijający się w naszym własnym ciele

Boska matryca jest rezultatem ponad 20 lat badań, podobnie jak mojej osobistej podróży ku zrozumieniu wielkiej tajemnicy, przechowywanej w naszych cennych, starożytnych tradycjach mistycznych. Jeśli zawsze poszukiwałeś odpowiedzi na pytania: „Czy jesteśmy rzeczywiście ze sobą połączeni, a jeśli tak, to jak głęboko sięga to połączenie?" i „Jak wielką mamy w istocie moc, aby zmienić nasz świat?", wówczas spodoba ci się ta książka.

Boska matryca została napisana dla tych z was, których życie łączy rzeczywistość naszej przeszłości z nadzieją przyszłości. To wy jesteście proszeni o wybaczanie i znalezienie współczucia w świecie obracającym się wśród ran, osądzania i strachu. Kluczem do przetrwania naszego czasu w historii jest stworzenie nowego sposobu myślenia, chociaż nadal żyjemy w warunkach zagrażających naszemu istnieniu.
Ostatecznie możemy odkryć, że nasza zdolność zrozumienia i zastosowania „zasad" Boskiej Matrycy jest kluczem do naszego najgłębszego uzdrowienia, największej radości i naszego przetrwania jako gatunku.


Download Boska matryca PDF Boska matryca PDF
Download Boska matryca ERUB Boska matryca PDF
Download Boska matryca DOC Boska matryca PDF
Download Boska matryca TXT Boska matryca PDFRead information about the author

Ebook Boska matryca read Online! New York Times best selling author Gregg Braden is internationally renowned as a pioneer in bridging science and spirituality. Following a successful career as a Computer Geologist for Phillips Petroleum during the 1970s energy crisis, he became a Senior Computer Systems Designer for Martin Marietta Defense Systems during the last year of the Cold War. In 1991 he was appointed the first Technical Operations Manager for Cisco Systems where he led the development of the global support team that assures the reliability of today’s Internet. For more than 22 years, Gregg has searched high mountain villages, remote monasteries, and forgotten texts to uncover their timeless secrets. To date, his work has led to such paradigm-shattering books as The Isaiah Effect, The God Code, The Divine Matrix and his 2008 release, The Spontaneous Healing of Belief: Shattering the Paradigm of False Limits. Gregg’s work is now published in 17 languages and 27 countries and shows us beyond any reasonable doubt that the key to our future lies in the wisdom of our past.


Reviews of the Boska matryca


FINLAY

Masterpiece! Masterpiece! Masterpiece! Just an incredibly scary, deep and interesting book, penetration to shivers!

JACOB

Why do you ask me to write a phone?

ROSIE

Why do I need to write a phone number?

LOGAN

Why do I need to drive a phone number?

JESSICA

A charming book, a lot more!
Add a comment
Download EBOOK Boska matryca by Gregg Braden Online free

PDF: boska-matryca.pdf Boska matryca PDF
ERUB: boska-matryca.epub Boska matryca ERUB
DOC: boska-matryca.doc Boska matryca DOC
TXT: boska-matryca.txt Boska matryca TXT