Read Trzeci grób na wprost by Darynda Jones Free Online


Ebook Trzeci grób na wprost by Darynda Jones read! Book Title: Trzeci grób na wprost
ISBN 13: No data
Language: English
Format files: PDF
The size of the: 913 KB
City - Country: No data
Loaded: 2430 times
Reader ratings: 7.5
The author of the book: Darynda Jones
Edition: Papierowy Księżyc
Date of issue: June 2015
ISBN: No data

Read full description of the books:Trzeci grób na wprost to długo wyczekiwany trzeci tom przygód Charley Davidson, zwariowanej detektyw-kostuchy, którą polscy czytelnicy poznali w poprzednich tytułach z tego cyklu: Pierwszy grób po prawej i Drugi grób po lewej. Po raz kolejny można spodziewać się niezapomnianej dawki dynamicznej akcji, inteligentnego humoru i zmysłowej erotyki oraz kontynuacji wątków zawartych w poprzednich tomach tej bestsellerowej serii.

Charley Davidson, kostucha pierwsza klasa i prywatna detektyw (taka sobie), uprawia swą profesję na kofeinowym gazie, i to sporym, jako że gorąco pragnie wywołać u siebie bezsenność. Ilekroć zmruży oczy, pojawia się Reyes Farrow - pół-człowiek, pół-supermodel, całkiem syn Szatana. Problem tylko w tym, że jest odrobinę poirytowany. W sumie Charley spętała go na całą wieczność, więc trudno się chłopu dziwić. Jednak trzynaście dni bez spania ma prawo zrobić z dziewczyny wariatkę.

Kiedy więc pewien mężczyzna zatrudnia ją, by znalazła jego żonę, Charley przyjmuje zlecenie z jednym celem na oku: posadzić gościa, i to bynajmniej nie na stołku w barze. Wina wprost od mężczyzny bucha, więc Charley poprzysięga znaleźć zwłoki jego żony i udowodnić, że jest on mordercą.

W międzyczasie Reyes wrócił do więzienia i nie jest z tego powodu specjalnie zadowolony... A przynajmniej Charley tak sądzi, dopóki ten ciemnowłosy szelma jej nie uprowadza. Zarzeka się przy tym, że człowiek, którego rzekomo zabił, żyje i ma się dobrze, a w dodatku przebywa gdzieś w pobliżu. A Reyes chce, by Charley go znalazła.

Wizyta u starego kumpla, Rocketa, nie rzuca światła na sytuację Reyesa, Charley odkrywa jednak, że żona jej klienta nadal żyje. Co oznacza, że czasu jest niewiele. Znaleźć ją, zanim umrze, graniczyłoby z cudem, ale Charley musi chociaż spróbować. Z pomocą swej modnej inaczej recepcjonistki Cookie kostucha wyrusza na misję, by postawić łajdaków przed obliczem sprawiedliwości. Oby tylko Reyes nie okazał się jednym z nich. I oby nie wyszło na to, że z tej wymuszonej bezsenności ma omamy.


Download Trzeci grób na wprost PDF Trzeci grób na wprost PDF
Download Trzeci grób na wprost ERUB Trzeci grób na wprost PDF
Download Trzeci grób na wprost DOC Trzeci grób na wprost PDF
Download Trzeci grób na wprost TXT Trzeci grób na wprost PDFRead information about the author

Ebook Trzeci grób na wprost read Online! NYTimes and USA Today Bestselling Author Darynda Jones has won numerous awards for her work, including a prestigious RITA, a Golden Heart, and a Daphne du Maurier. As a born storyteller, she grew up spinning tales of dashing damsels and heroes in distress for any unfortunate soul who happened by, annoying man and beast alike. She currently has two series with St. Martin's Press, the Charley Davidson Series and the Darklight Trilogy. Darynda lives in the Land of Enchantment, also known as New Mexico, with her husband of more than 25 years and two beautiful sons, the Mighty, Mighty Jones Boys. She can be found at www.daryndajones.com.


Reviews of the Trzeci grób na wprost


ALBERT

The beginning is exciting, but at the end of the book is just a very template.

THOMAS

Reality has surpassed expectations.

LUCY

Great book!

OSCAR

After reading this book, Your life will change!

MADDISON

The book is very deep! Tip for Reading.
Add a comment
Download EBOOK Trzeci grób na wprost by Darynda Jones Online free

PDF: trzeci-grb-na-wprost.pdf Trzeci grób na wprost PDF
ERUB: trzeci-grb-na-wprost.epub Trzeci grób na wprost ERUB
DOC: trzeci-grb-na-wprost.doc Trzeci grób na wprost DOC
TXT: trzeci-grb-na-wprost.txt Trzeci grób na wprost TXT